Ales - HCPT 2:7

27.10.2013 20:44

Souboj prvního s druhým týmem tabulky dopadl trochu jinak, než jsme očekávali. Místo tuhého boje se zápas odehrál v poklidu a celkem hladce jsme vyhráli.

Sešlo se nás dvanáct (letos již poněkolikáté), takže jsme se sestavou v průběhu zápasu trochu míchali podle aktuální situace. Soupeř hrál v deseti. Hned od začátku jsme nastoupili aktivně a rychlými střídáními jsme se dostali do tempa, které dělalo soupeři problémy. Dařilo se hlavně první řadě, která dnes zařídila celkem čtyři góly. V první třetině jsme se sice poměrně záhy ujali vedení, ale další gólovou pojistku ne a ne dát. Šancí bylo dost, ale produktivita pokulhávala. Vše jsme si vynahradili ve třetině druhé. Ta se nám povedla jako už dlouho ne a s třetinovým výsledkem 5:0 jsme museli být spokojení. Poslední část hry se už jen dohrávala. My jsme sice ještě přidali sedmý gól, ale v samotném závěru utkání jsme si nechali dát dvě branky a pokazili jsme brankáři "nulu" . Nutno dodat, že obě branky padly po našich chybách. Zápas se nám tedy opět podařil a zůstáváme i nadále jediným týmem bez ztráty bodu (doufám, že jsem to teď nezakřikl :-) )

Obrana: M.Piloušek, J.Hora, F.Schwamberger, P.Samek

Útok: 1. M.Krejsa, M.Kutlák, M.Linhart    2. M.Frnka, P.Bárta, M.Dojčar    3. M.Krump, B.Krump