Eagles - HCPT 2:5

24.09.2014 21:46

První utkání, které dokonce zahajovalo celý letošní ročník, se povedlo a zaslouženě jsme vyhráli. I když to ještě v pondělí na tréninku tak nevypadalo, sešlo se nás nakonec ideálních třináct. Začátek zápasu byl ve znamení velkých nepřesností z obou stran a i přes několik solidních šancí se skóre nezměnilo. Ve druhé části již začaly góly padat. První letošní trefu obstaral M.Krump po nezištné přihrávce "já na bráchu brácha na mě" od B.Krumpa. Další povedenou akci pak po chvíli předvedl M.Piloušek, když přímo z buly vystřelil a pak vlastní střelu dorazil za záda soupeřova brankaře. V závěru třetiny jsme se dostali pod velký tlak, protože jsme se nechali postupně vyloučit tak, že jsme asi pět minut hráli ve třech. Tlak jsme neustáli a Eagles snížili na rozdíl jediného gólu. Ve třetí třetině jsme se brzy dočkali uklidnění, když M.Krejsa úspěšně zakončil svoji akci. Potom se hra zbytečně přitvrdila a vyloučených na obou stranách opět přibývalo. Nám se však podařilo vedení navýšit až na 5:1 a tím jsme rozhodli zápas. Soupeř sice ještě v závěru snížil, ale na celkový výsledek to vliv už mít nemohlo.

Takže pro začátek dobrý, ale je třeba ještě zapracovat na "detailech" :-), abychom mohli opět pomýšlet na nejvyšší příčky.

Třetiny: 0:0, 1:2, 1:3

Střelci: M.Krump 2x, M.Piloušek 2x, M.Krejsa

Asistence: B.Krump, M.Haupt, M.Kutlák, M.Kavan

Nejhezčí akce: Spíše situace - v jednu chvíli jsme na naší trestné lavici měli čtyři hráče ... :-)

Sestava:

Brankář: M.Veselý (vh)

Obrana: M.Haupt, P.Samek, V.Dostál, L.Marek

Útok: 1. M.Krejsa, M.Kavan, P.Bárta   2. M.Kutlák, M.Linhart, M.Piloušek  3. M.Krump, B.Krump, R.Böhm