HC PT - HC Vodňany 6:8

24.11.2016 22:43

Prohráli jsme i přesto, že jsme dali šest gólů, že jsme první třetinu po výtečném výkonu výhráli 3:0, že jsme využili dvě přesilovky .... to je škoda. Ano je, protože jsme se konečně po delší době sešli v téměř nejsilnějším složení a hlavně v první třetině to bylo znát. Bez přehánění se dá říci, že takhle dobře jsme už dlouho nehráli a kdybychom po první části vedli ještě větším rozdílem, nikdo by se nemohl divit. Jaké to pak bylo vystřízlivění, když jsme hned po padesáti vteřinách druhé části lovili už druhý puk v naší síti.... V následné přesilovce jsme sice dali čtvrtý gól, ale naše herní jistota z první třetiny byla "fuč". Pak se pomyslné misky na vahách začaly pomalu překlápět na stranu vodňanských. Najednou byli všude a my jsme mnohdy nestíhali bránit další a další nájezdy. Poslední část hry začínala zase od "nuly". Nám se však nepodařilo navázat na výkon ze začátku utkání a naopak jsme byli nuceni dotahovat gólovou ztrátu, což se nám už nepodařilo.

I přes prohru hodnotíme zápas jako povedený, protože jsme nehráli špatně a jen soupeř byl prostě nakonec lepší....

Třetiny: 3:0, 2:5, 1:3

Střelci:  P.Samek, M.Kutlák, B.Krump, J.Waldmann, J.Kotlík, M.Linhart

Nejhezčí "akce":    xxx

Sestava:

Brankář: V.Hora

Obrana: M.Haupt, P.Samek, M.Krejsa, J.Hora

Útok: 1. M.Kutlák, M.Linhart, M.Piloušek   2. M.Kotlík, P.Bárta, J.Waldmann  3. M.Krump, B.Krump, M.Dojčar