HCPT - Drachkov 4:8

09.11.2014 21:48

Rychle zapomenout. To jediné nám po tomto zápase zbývá. Dostali jsme lidově řečeno "na frak", protože v tomto zápase se nám nepovedlo vůbec nic a zaslouženě jsme prohráli. Přestože jsme měli početní převahu (soupeř hrál v devíti), nedokázali jsme se dostat vůbec do tempa a opět jsme nezachytili začátek utkání. Stav se během první třetiny dostal až na hrozivých 0:4 a i když jsme potom stáhli na 2:4 a zdálo se, že už to bude dobré a zápas snad i otočíme, dostali jsme pátý gól při naší přesilovce a byli jsme zase dole. Ve druhé třetině jsme opět snížili na rozdíl dvou gólů a jiskra naděje znovu zajiskřila. Pak však, jako ostatně celý zápas, jsme chybovali ve hře dozadu a stihl nás zasloužený trest. Zkrátka a dobře, tento zápas jsme nezvládli a je třeba se poučit, aby už se nám to nestalo. Nutno ovšem podotknout, že soupeř hrál velmi dobře a to že vyhrál, nebyla tak úplně náhoda.

Z druhé strany je to třeba brát tak, že alespoň máme pořádnou motivaci pro náš letošní druhý vzájemný zápas, který prostě musíme vyhrát ...

Obrana: M.Haupt, F.Schwamberger, J.Hora, L.Marek

Útok: 1. M.Kutlák, M.Linhart, M.Dojčar    2. M.Kotlík, M.Frnka, M.Kavan    3. M.Krump, B.Krump, M.Piloušek