HCPT - Drachkov Dygrs 3:2

30.09.2013 07:11

Ve druhém letošním utkání nám byl soupeřem Drachkov. Už při rozbruslování jsme konstatovali, že se tým Drachkova početně velmi rozrostl a měl proti nám i výraznou výškovou převahu. Samotné rozbruslování se trochu protáhlo, protože rozhodčí se nějak zapomněli doma a nikdo nám pískat nepřišel. Začalo se tedy pod dohledem jednoho z hráčů Drachkova, který se převlékl do "pruhovaného". Možná i díky této raritní situaci jsme začátek zápasu pojali trochu lehkovážněji a už po dvaceti vteřinách jsme prohrávali 0:1. Po dalších třech minutách to bylo již 0:2. To bylo naštěstí ze soupeřovi strany všechno. Další gól jsme si již dát nenechali a sami jsme ve všech třech třetinách jednou skórovali. K našemu překvapení se nám dařilo v přesilovkách, kterých bylo v zápase poměrně hojně a ve kterých jsme byli podvakrát úspěšní.

Zápas jsme tedy nakonec zvládli a vyhráli 3:2.

Obrana: M.Haupt, P.Samek, V.Dostál, M.Piloušek

Útok: 1. P.Bárta, M.Kutlák, M.Linhart    2. M.Frnka, J.Frnka, M.Slobodník    3. M.Krump, B.Krump, M.Dojčar