HCPT - DURA Blatná 3:11

28.03.2013 00:38

Tak to máme "úspěšně" za sebou. Bohužel ani v posledním zápase sezony se nám nepodařilo odčinit ty poslední prohry. Naopak, dostali jsme zase "řachu" 3:11. Sešlo se nás totiž zase pouze osm, takže o nějaké zvláštní taktice nemohla být řeč. Šlo o to nějak se ctí dohrát ročník. Začátek zápasu se povedl náramně. M.Krejsa se prosadil před brankou a dostal nás do vedení. Soupeře to však nijak nerozhodilo a po chvíli bylo srovnáno. Pak už se hra začala přesouvat spíše do našeho obranného pásma a spolu s tím přišly i další dva góly v naší síti. Před druhou třetinou jsme se hecovali, že s tím něco provedem a zkusíme otočit skóre. Realita byla, bohužel, úplně jinde a prožili jsme opět jednu z nejhorších třetin ročníku. Góly nám tam padaly jak o závod a my nevěděli, kam dřív skočit. Poslední třetina byla potom už jen povinností. Dura trochu polevila a nám se podařilo poněkud se zmátořit a vstřelit dvě branky. Soupeř sice také skóroval, ale skóre už nevypadalo tak hrozivě (i když i tak ...).

Zkrátka a dobře závěr soutěže nám totálně nevyšel a bude z toho pravděpodobně šesté místo, což je sice v porovnání s loňskem zlepšení (loni 8. místo), ale myslím, že jsme měli vyšší ambice. Nezbývá než to na "dopukné" pořádně zhodnotit :-) a začít se připravovat na další ročník. Už jsem totiž potvrdil naší účast ....

Třetiny:    1:3, 0:5, 2:3

Střelci:     M.Krejsa, M.Krump, B.Krump