HCPT - HC Budilov 2:2

26.12.2013 21:14

Tak tento zápas s Budilovem byl asi zatím nejtvrdší v dosavadním průběhu sezony. Asi to bylo nějakou zvláštní motivací soupeře, že se uchyloval k takové hře, ale tak potlučený jsme po zápase ještě nebyli. Přišlo nás třináct, takže sestava se poskládala celkem hladce. Někteří z nás byli ještě vánočně ovíněni a trochu "vánočně" vypadal i náš výkon. První třetina byla hodně rozjezdová. Moc se nám nedařilo a soupeřovu branku jsme nijak zvlášť neohrožovali. Soupeř měl pár šancí, ale náš gólman všechno pochytal a tak po první části to bylo bez gólů. Druhá třetina už vypadala o mnoho lépe. Pomohly nám i přesilovky, které jsme si zahráli a hlavně už jsme se i trefili. První gól dal z mezikruhů J.Frnka a nedlouho po něm přidal druhou pojistku P.Samek. Vypadalo to hodně slibně, protože v tu dobu jsme soupeře přehrávali a bylo škoda, že jsme ještě nějaké góly nepřidali. Naopak, Budilov z nenápadné situace snížil, když jeden z protihráčů náhodně tečoval střelu od modré. Výsledkem 2:1 skončila druhá třetina. Poslední část jsme tedy zahájili s malým náskokem. Zhruba v polovině třetí třetiny jsme stále vedli a měli jsme i několik šancí na zvýšení náskoku. Bohužel jsme nedali a za to nás soupeř potrestal v závěru zápasu, kdy se mu povedlo několik minut před koncem vyrovnat. V poslední minutě jsme ještě měli možnost přesilové hry, ale tento zápas nám přesilovky nevycházely a tak místo tlaku v soupeřově pásmu, jsme málem ještě dostali gól !!

Zkrátka, zápas nám moc nevyšel a celkově zhodnoceno je třeba uznat, že remíza je spravedlivá.

Obrana: V.Dostál, P.Samek, M.Haupt, F.Schwamberger

Útok: 1. M.Kutlák, M.Piloušek, M.Linhart    2. M.Frnka, J.Frnka, R.Böhm    3. M.Krump, B.Krump, M.Krejsa