HCPT - HC Protivín 2:3

01.01.2014 22:25

Zas ten Protivín. Opět se potvrdilo to, že proti Protivínu je to vždycky drama. Tentokrát jsme neměli tolik potřebného štěstí co soupeř a těsně jsme prohráli. Na obou stranách se nás sešlo devět, což bylo, vzhledem k datu zápasu (1.1.), ještě vcelku dobré. Začali jsme poměrně dobře. Hrálo se víceméně na soupeřovo polovině a tuto momentální převahu jsme přetavili ve vedoucí gól, když opět zafungovala spolupráce "já na bráchu, brácha na mě" mezi M. a B.Krumpem. Po pár minutách zaúřadoval M.Krump znovu, když si dal efektní patičkou vlastní gól :-(, a bylo vyrovnáno. Tak skončila první třetina. Druhá část zápasu se hrála víceméně podle stejných not. Šance se střídaly na obou stranách a gólmani se činili. My jsme se zásluhou M.Pilouška, který proměnil samostatnou akci, dostali opět do vedení, ale bohužel nám to nevydrželo dlouho a po chvíli bylo srovnáno. V samotném závěru třetiny měl ještě "loženku" M.Kutlák, ale přestřelil. Ve třetí třetině bylo jasné, že kdo dá gól, ten vyhraje, protože na nějakou přestřelku to opravdu nevypadalo. My jsme sice šance měli, ale naše produktivita byla mizerná a nic nám tam už nespadlo. Soupeř se samozřejmě také činil. Chvílemi to bylo kolem naší brány velmi dramatické a nebýt výborného výkonu našeho brankáře, mohlo být rozhodnuto už dříve. Nakonec rozhodlo trochu sporné vyloučení našeho hráče a v následné přesilovce Protivín skóroval. To už zbývaly do konce jen tři minuty. Zkusili jsme ještě vydolovat poslední síly a zatlačili soupeře do pásma. Bohužel i přes opět velké šance jsme už branku nevstřelili a  tak zápas skončil 3:2 v náš neprospěch. Myslím, že remíza by zápasu slušela asi více, ale co se dá dělat, snad příště.

Třetiny: 1:1, 1:1, 0:1

Střelci: M.Krump, M.Piloušek

Asistence: B.Krump, P.Samek