HCPT - Horažďovice 11:2

30.12.2013 23:45

Poslední zápas základní skupiny asi nejvíce ovlivnilo to, že horažďovickým nepřijel brankář a tak zápas začínali s hráčem místní juniorky, který, ač nebrankář, se oblékl a postavil se do branky. To jsme se ovšem dozvěděli, až když střídal za skutečného gólmana Horažďovic v polovině druhé třetiny. Nám bylo původně řečeno, že to je gólman juniorky, tak jsme nic neřešili a stříleli. Trošku nám bylo divné, že góly začaly velmi rychle přibývat. Po necelých čtyřech minutách to bylo už 3:0 a skóre dál postupně rostlo. Tento hladký průběh naší hře spíše uškodil. Každý si začal jezdit, kde chtěl, každý chtěl dát dalšího góla a hra byla celkově nekoukatelná. Po příchodu skutečného brankáře do branky soupeře, se to trochu vylepšilo, ale celkově se za dobrý výkon pochválit nemůžeme, i když skóre se nakonec zastavilo na jedenácti brankách.

Tímto zápasem tedy skončila základní část a hned na Nový rok začínáme nadstavbu proti HC Protivín. To bude jistě úplně jiná "liga" a máme se nač těšit.

Třetiny: 6:1, 2:1, 3:0

Střelci: M.Krejsa 2x, M.Krump 2x, M.Frnka 2x, P.Samek, J.Frnka, M.Piloušek, F.Schwamberger, B.Krump

Asistence: M.Krejsa 3x, M.Krump 3x, J.Frnka 2x, P.Samek, M.Frnka, R.Böhm