HCPT - Kr Beton 6:3

20.10.2013 21:36

Prachatické derby s KR Betonem jsme zvládli. Před zápasem se nám v hlavách stále připomínala loňská potupná porážka, takže jsme k zápasu přistupovali tak, aby se to už neopakovalo. Sešlo se nás tentokrát dvanáct a abychom mohli postavit tři pětky, museli jsme opět využít taktiku tří obránců. Ze začátku nás sice brzdily problémy s bruslemi M.Kutláka a později zase zranění J.Frnky, ale velkou část utkání jsme takto odehráli. Oproti loňsku se nám povedl vstup do utkání. První třetina byla až na výjimky v naší režii a vypracovali jsme si tříbrankový náskok. Hlavní zásluhu na tom měl J.Frnka, který skóroval hned dvakrát a v průběhu zápasu měl velmi blízko k hatricku. Ke konci druhé třetiny se však bohužel zranil a ze zápasu odstoupil. Jinak druhá třetina probíhala podobně jako první. Soupeři se sice podařilo nejprve snížit, ale pak jsme dvakrát skórovali i my a opět jsme mírně navýšili náskok. Ve třetí třetině jsme trošku polevili, přišla i nějaká vyloučení a výsledkem toho bylo snížení na 2:5 z pohledu Betonu. Museli jsme se ještě zkoncentrovat na závěr zápasu, abychom předešli případnému dramatu, který by jistě nastal, kdyby soupeř vstřelil ještě nějakou branku. Naštěstí se povedla výstavní střela M.Pilouškovi, který završil naší dnešní gólovou bilanci. V úplném závěru jsme sice dostali ještě jeden smolný gól, ale už to nic nezměnilo na našem vítězství.

V příštím kole vyzveme zatím první tým tabulky* - HC Ales.

* - v tabulce po třech kolech jsou o skóre před námi.

Třetiny: 3:0, 2:1, 1:2

Střelci: J.Frnka 2x, M.Dojčar 2x, M.Linhart, M.Piloušek

Asistence: M.Krump 2x, V.Dostál 2x, M.Piloušek, M.Linhart

Nejhezčí akce: Jednoznačně gól M.Pilouška - krásná střela z kruhů do pravého horního růžku.

Sestava:

Brankář: M.Veselý

Obrana: V.Dostál, M.Piloušek, J.Hora

Útok: 1. M.Krejsa, M.Kutlák, M.Linhart    2. M.Frnka, J.Frnka, M.Slobodník    3. M.Krump, B.Krump, M.Dojčar