HSG Horažďovice - HC PT 1:6

06.04.2017 05:59

Tak jsme zvládli i předposlední letošní utkání. Nutno uznat, že tento zápas byl asi nejlehčí za celý letošní ročník. Hned od začátku jsme se ujali role týmu, který bude diktovat tempo a ráz hry. V první třetině jsme se dostali do vedení po parádnímu gólu J.Hory, který dostal výbornou křižnou přihrávku na "kruh" a do střely se položil "alá" Ovečkin :-). Pak jsme přidali ještě dvě branky. Ve druhé třetině jsme odskočili až na 0:5 a od té chvíle se zápas "de facto" už jen dohrával, protože soupeř neměl na zvrat a my už jsme se také nikam nehnali.

Příště nás čeká Protivín. To bude asi jiná "káva". Musíme se na to pořádně připravit a zabojovat o konečné páté místo ...

Třetiny:  0:3, 1:2, 0:1

Střelci:  J.Hora, J.Kotlík, J.Procházka, P.Bárta, M.Kutlák, M.Piloušek

Nejhezčí "akce":   Nejde nezmínit pěknou gólovou akci při našem oslabení, kde se puk dostal po přihrávkách P.Samka a P.Bárty na J.Procházku, který pak svůj samostatný nájezd s rutinou proměnil.

Sestava:

Brankář: M.Veselý

Obrana: J.Hora, M.Dojčar, P.Samek, M.Frnka

Útok: 1. J.Kotlík, P.Bárta, M.Kutlák   2. J.Procházka, M.Krump, M.Piloušek   3. B.Krump, M.Trůbl