SKP - HCPT 4:11

13.12.2013 08:01

Toto utkání s týmem SKP proběhlo velmi hladce. Už od prvních chvil jsme si získali převahu, která, až na chvilkové zaváhání ve druhé třetině, trvala celý zápas.

Sešlo se nás tentokrát dvanáct a hráli jsme na tři "lajny" a tři "beky". Hned od začátku utkání jsme si začali vytvářet náskok, který narostl až na stav 4:0. Takto také skončila první třetina. Tímto hladkým průběhem jsme se trochu ukolébali a ve druhé třetině jsme chvilkově vypadávali z tempa a dostali i nějaké branky, které vyplynuly z našeho až příliš útočného pojetí hry. Ve druhé přestávce už byl stav pouze 6:3 v náš prospěch. Řekli jsme si, že už nesmíme dostat góla a připustit nějaké drama a tak jsme si pro jistotu nechali dát hned na začátku poslední třetiny ještě čtvrtý gól :-). Pak už však naštěstí začala úřadovat hlavně naše první řada, které se zápas velmi povedl a mnohdy si na hřišti dělala co chtěla. Skóre tak postupně rostlo a nakonec se zastavilo až na stavu 11:4.

Vybruslili jsme si tedy další dva body. Příště máme Budilov, což už asi bude tvrdší oříšek, tak uvidíme.

Třetiny: 0:4, 3:2, 1:5

Střelci: M.Linhart 3x, P.Samek 2x, M.Kutlák, J.Hora, M.Piloušek, M.Krejsa, M.Frnka, B.Krump

Asistence: M.Krejsa 2x, P.Samek 2x, J.Hora, M.Krump, M.Piloušek, M.Linhart, M.Kutlák, M.Haupt, M.Frnka

Nejhezčí akce: xxx

Sestava:

Brankář: M.Veselý

Obrana: V.Dostál, P.Samek, M.Haupt

Útok: 1. M.Kutlák, M.Krejsa, M.Linhart    2. M.Frnka, J.Hora, M.Piloušek    3. M.Krump, B.Krump, R.Böhm