HC Protivín - HC Prachatice 7:2

10.02.2023 08:05

Již třetí utkání po sobě jsme odjížděli se sedmigólovým přídělem !!! Malou útěchou může být, že zrovna s Protivínem je to lepší výsledek než v našem posledním utkání v lednu tohoto roku.

Jinak první třetinu tohoto zápasu jsme zvládli celkem obstojně. Poměrně dlouho jsme drželi stav 0:1 a živili jsme naději na přijatelný výsledek. Celé se to "zbořilo" ve druhé části, kdy jsme po našich chybách a částečně i smůle obdrželi "bůra".

Třetí třetina už byla zase vyrovnanější a dokonce jsme jí i vyhráli ... alespoň něco :-).

Každopádně Protivín byl lepší a zaslouženě vyhrál.

Uvidíme, zda příště s Horažďovicemi zlomíme naší negativní bilanci z posledních zápasů ...

Obrana:  P.Marek, Z.Chval, M.Řehoř, T.Průha

Útok: 1. V.Plouhar, V.Pešl, J.Csirik  2. M.Piloušek, M.Krump, M.Dojčar  3. M.Kutlák, P.Bárta