HCPT - Drachkov 4:5

15.02.2012 21:20

Tak tento zápas si za rámeček nedáme. Soupeřem nám byl Drachkov, tým, se kterým jsme dosud ještě neprohráli. Nás přijelo dvanáct a zkusili jsme opět taktiku tří obránců a tří kompletních útoků. Začátek vypadal slušně, bohužel soupeř nám jednou unikl a pěknou střelou se ujal vedení. My jsme neúnavně zkoušeli štěstí, hlavně řada mladíků se snažila a tvořila si šance. Nakonec se podařilo a M.Kutlák po pěkném sólu srovnal skóre. Po chvíli všakjeden ze soupeřovo hráčů opět ujel a ránou k tyči navýšil skóre. To byla snad teprve třetí střela na naší branku :-(. Druhá třetina byla, jako tradičně, naše nejslabší. Šancí jsme měli kopici, ale jediný, kdo v této části hry skóroval, byl jeden ze soupeřovo obránců - opět střela k tyči. Začátek třetí třetiny nám trochu nevyšel a dostali jsme už čtvrtý gól. Pak jsme se však konečně chytli a třemi góly po sobě jsme srovnali. V podstatě celou třetinu jsme odehráli na polovině soupeře. Potom jsme se vyfaulovali až do tří a v samém závěru přesilovky jsme dostali gól. To už chybělo do konce asi jen minuta a půl. V té jsme sice opět zkusili všechno možné, ale ani v poslední šanci jsme neskórovali. V celém zápase jsme nevyužili snad deset jasných tutovek, takže jsme si to sami prohráli 4:5.

Třetiny: 1:2, 0:1, 3:2

Střelci: M.Kutlák, B.Krump, A.Klement, F.Schwamberger