HCPT - Radomyšl B 3:8

16.03.2012 21:58

Jak jsme v minulém zápase slavili nečekanou výhru, tak jsme nyní hodně tvrdě narazili. Mělo se jednat o souboj týmů, které od sebe dělí pouhý bod v tabulce, ale my jsme k tomu přistoupili velmi ležérně a sešlo se nás pouze šest !! Chvíli jsme i váhali, zda vůbec nastoupit, když jsme viděli ten zástup lidí v šatně soupeře. Nakonec jsme to zkusili. A první dvě třetiny se povedly náramně, protože jsme se postupně dostali do vedení 3:0 !!, což jsme opravdu nečekali. Samozřejmě, že síly ubývaly velmi rychle a v závěru druhé třetiny se trefil i soupeř. Před třetí částí jsme tajně doufali, že to nějak udržíme, ale když už po dvou minutách bylo vyrovnáno, vypadalo to zle. Soupeř se dostával "na koně" a my naopak zvolňovali a zvolňovali. Proto postupem času další góly přibývaly pouze do naší branky. Za stavu 3:5 jsme ještě měli pár šancí na srovnání, ale nebylo nám souzeno. Nakonec se skóre zastavilo na 3:8, tzn., že jsme poslední třetinu prohráli 0:7 ! No nic, opět poučení, že v šesti se hrát nedá.

Nutno vyzdvihnout výkon našich beků - Milana Haupta a Venci Dostála, kteří odehráli celé utkání bez střídání !!!

Třetiny: 2:0, 1:1, 0:7

Střelci: M.Haupt, M.Piloušek, A.Klement