HCPT - SKP Policie 7:0

05.01.2012 22:15

V prvním zápase druhé poloviny letošního ročníku jsme tedy opět narazili na tým SKP. S tímto týmem jsme zatím nikdy nevyhráli a s tímto vědomím a cílem, aby se to už konečně povedlo, jsme vstoupili do zápasu. Po chvíli jsme zjistili, že soupeř nějak nemá ty kvality jako dříve a se vší úctou k němu musím uznat, že to byl asi nejjednodušší zápas letošního ročníku. Hned od začátku jsme dobře bruslili a vytvářeli si šance. Dvě z nich se v první třetině ujaly a vedli jsme 2:0. Ve druhé třetině jsme trošičku polevili, soupeř se dostal i do několika šancí, ale i přesto náš náskok postupně narůstal a na konci druhé části to již bylo 5:0. Třetí třetina se už dohrávala v poklidu (až na pár drobných šťouchanců) a nám se povedlo ještě dvakrát skórovat. V tomto utkání jsme si zahráli mnohokrát přesilovku a myslím, že dvě z nich jsme i využili :-).

Třetiny: 2:0, 3:0, 2:0

Střelci: M.Krejsa 2x, M.Krump 2x, M.Piloušek, M.Kutlák, P.Bárta