KR Beton - HCPT 6:7

23.02.2012 21:26

Devatenácté kolo nám přineslo za soupeře odvěkého rivala - KR Beton, se kterým jsme v prvním letošním vzájemném duelu vyhráli těsně 2:1. Po dvou porážkách v řadě jsme chtěli opět vyhrát a naplno bodovat. Už od samého začátku zápasu jsme však hráli trochu vlažně. Málo jsme bruslili a z našeho plánu, že soupeře ubruslíme, hned sešlo. Tradičně jsme se přizpůsobili rychlosti soupeře. Přesto jsme však první třetinu vyhráli 2:0. Ve druhé části jsme nejprve dostali lekci, když jsme během chvíle dostali tři góly. Druhé polovina třetiny zase patřila nám, také jsme třikrát skórovali a náš náskok zůstal stejný. Třetí třetina přinesla opět dvě rozdílné poloviny. První byla naše, kdy jsme odskočili už na 3:7. Po těchto gólech jsme ale totálně přestali hrát a mysleli si, že už to bude "v pohodě". Jenže soupeř se nadechl k obratu a málem se mu to povedlo, protože závěrečná siréna zastavila skóre na 6:7.

:-) :-) .... konstatovat se dá to, že naše forma má ještě hodně daleko k ideálu, ale ještě to není třeba vidět tak černě, protože už tu máme první vlašťovky zlepšení. Třeba tu pěknou gólovou souhru první řady při přesilovce pět na tři .... :-), :-)

Třetiny: 0:2, 3:3, 3:2

Střelci: M.Šindel 3x, M.Haupt 2x, B.Krump, P.Bárta